ClearSCADA

ClearSCADA

 

ClearSCADA je integrovaný, objektově orientovaný databázový SCADA HMI software. Plní všechny funkce systému SCADA (monitorování a ovládání, zpracování alarmů, real-time databáze, archivace dat, reportování, zpracování alarmů, provoz webového serveru).

K zobrazení dat ze serveru slouží klientské aplikace, které jsou připojeny prostřednictvím TCP / IP protokolu datové sítě.

 

Vlastnosti

• objektově orientovaný databázový SCADA software podstatně snižuje náklady na vývoj
• přizpůsobivá architektura vhodná pro jakýkoliv projekt
• integrovaný webový server bez nutnosti konfigurace
• přístup k datům prostřednictvím klientské aplikace nebo webového rozhraní
• podpora sběru dat s časovou značkou
• vzdálená konfigurace RTU/PLC SCADAPack

ScadaPack

SCADAPack maximalizuje návratnost vaší investice do SCADA systému. Control Microsystems je předním světovým lídrem ve výzkumu, vývoji, dodávkách SCADA produktů, čímž umožňuje budování monitorovacích a řídících systémů přesně dle požadavků uživatele.

Průmyslově využívaný řadič SCADAPack splňuje nejpřísnější požadavky SCADA průmyslu, včetně širokého spektra aplikací pro řízení procesů a měření. SCADAPack kombinuje monitorovací a komunikační schopnosti jednotek RTU s možností záznamu dat s vlastnostmi programovatelných automatů PLC. Poskytuje řídící možnosti kdekoliv je požadován automatický dohled a autonomní ovládání.

Výrobní řada je navržena nejen pro instalace v podnikovém prostředí, ale lze je rovněž  využít ve venkovních instalacích s extrémními teplotami a vlhkostí. Řadiče SCADAPack lze jednoduše integrovat se systémy třetích stran a síťovými zařízeními a fungují s minimálními požadavky na napájení.

ScadaPack řadiče nabízí široké pole komunikačních možností od multisériových portů přes Ethernet rozhraní po možnost bezdrátové komunikace. Lze si zvolit mezi různými komunikačními protokoly a doplnit rozšiřující moduly.