Zabezpečovací systémy

ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY

Zabezpečovací systémy nebo elektronická zabezpečovací signalizace (EZS) slouží k ochraně osob a majetku.

zabezpečovací systémy

Provádíme návrhy, instalace, revize a servis elektronické zabezpečovací signalizace výrobce PARADOX. Zabezpečovací signalizaci můžeme také vytvořit prostřednictvím systému chytré elektroinstalace LOXONE. Řešení může realizovat buď připojením čidel přímo na řídící jednotku chytré elektroinstalace nebo lze využít autonomní ústřednu EZS, která může komunikovat se systémem chytrého domu prostřednictvím sériové linky.

Informace o stavu EZS pak můžete mít přímo ve svém mobilu nebo tabletu. A zároveň můžete využívat nainstalovaných čidel EZS třeba pro detekci přítomnosti a automatickému rozsvícení světel, ztlumení topení v době nepřítomnosti.

Kamerové systémy

Nabízíme dodávku, instalaci a konfiguraci analogových a IP kamer včetně zařízení pro záznam obrazu.

Zabezpečovací systémy - kamera

V sortimentu jsou zastoupeny kamery výrobců Sony (Real Shot), Mitsubishi, CBC, Computar, GANZ, VCS, Axis, VTQ Videotronik, Convision, Seikou (Avenir), Bosch (Philips), Mintron (Marscam), Kampro, Yoko Technology, Merit Li-Lin, Dynacolor, AND, Misumi, Evertech (VGUARD, Chateau), AverMedia, Milestone (XProtect), Vivotek, Viewtek, Provideo, IFS, Yutek, aj.

HD SDI

V případě, že máte existující koaxiální kabeláž a chcete kvalitní obraz, nabízíme HD-SDI technologii. HD-SDI technologie poskytuje vysoce kvalitní obraz s rozlišením až 1920 x 1080 resp. 1280 x 720 a s obrazovým formátem 16:9. Rozlišení 1920 x 1080 (ekvivalent 2 Mpix).