Webové stránky

 

Tvorba webových stránek

Můžete si vybrat webové stránky různé složitosti. Od jednoduchých až po rozsáhlé webové stránky s redakčním systémem s možností vlastní konfigurace a také e-shopy.

ChTvorba webových stránekcete nové webové stránky ?

Máte zájem o nové webové stránky? Zavolejte a domluvte si úvodní schůzku, kde nám sdělíte vaše představy, dozvíte se, co vše po Vás budeme potřebovat. Na základě těchto informací vám připravíme řešení přesně dle vašich potřeb.
V případě, že stránky již máte a chcete je modernizovat, můžete nás rovněž kontaktovat.

seoOptimalizace webových stránek

Můžete mít na pohled krásné webové stránky, ale v případě, že je vyhledávače správně nevidí, nebudete vidět ve výsledcích hledání. Provedeme audit vašich webových stránek a nabídneme vám SEO. Pod touto zkratkou se skrývá optimalizace webových stránek pro vyhledávače. Společným úsilím se pak budeme snažit, aby vaše webové stránky byly co nejlépe umístěny ve výsledcích vyhledávání.

 

Conceptual image about electronic mail. How internet receive and sending email with mailbox.Správa webových stránek

V případě, že jich stránky máte hotové, nabízíme vám jejich správu. Nemusíte se zabývat tím, jak na stránky vložit nové články a aktuality. Jednoduše nám je zašlete e-mailem a zpravidla následující den vaše webové stránky budou aktualizovány. Součástí této služby může být rovněž správa vašich e-mailových schránek.